Vitamiinid-mineraalid

TUNNE, MILLISEID VITAMIINE JA MINERAALE SU KEHA VAJAB

Siin leheküljel leiate soovitusi, mis põhinevad meie enda praktilistel kogemustel.

On üldteada saladus, et tänapäevane toidu- ja joogivalik kauplustes on küll äärmiselt rikkalik, kuid  ei vasta nendele soovidele, mis rahuldaks meie füüsilist keha. Tänane põllumajandus ja loomakasvatus eemaldub üha rohkem tootmisviisidest, mis oleks jätkusuutlikud ja mahedad. Toidu müümisel supermarketites on toidu säilitamine muutunud olulisemaks, kui toidu kvaliteet. Seetõttu ägab ka meie organism pideva pestitsiidide ja mürkide laviini all. Suur osa vajalikest toitainetest jääb saamata või imendumata.

Seetõttu on üha olulisem mõista oma keha füsioloogiat ja seedeprotsesse ning tunda erinevate vitamiinide-mineraalide rolli meie kehas. 

Kirde Tervisekeskus
on Elusväli OÜ (elusvali.ee) ametlik edasimüüja Ida-Virumaal.

Müüdavad Vimergy vitamiinid ja mineraalid on ühed maailma parimad ja puhtamad.


vimergy@kirdtervis.ee

või helista 5013401

 

Vitamiinide mineraalide
tutvustus

ja

HINNAKIRI

Vitamiinide ja mineraalide

HINNAKIRI

Kasutatud allikad: medicalmedium.com

Sellel lehel esitatud teave on ainult informatiivsetel eesmärkidel; tegemist ei ole meditsiiniliste nõuannetega, siin ei pakuta diagnoosi ega ravi. Terviseprobleemide esinemise korral tuleb pöörduda arsti või tervishoiutöötaja poole. Kui sa soovid kasutada alternatiivseid või uudseid ravivahendeid oma tervise toetamiseks, siis tutvusta seda infot oma arstile. Vii talle vastavateemaline raamat ning aruta, kas ja kuidas oleks võimalik kasutada terapeutilisi toite ja toidulisandeid oma tervenemises.

TOP-1.-4. VITAMIINID

C-vitamiin Micro-C

 • C-vitamiin on antioksüdant, mis toetab immuunsüsteemi, südame- veresoonkonna ning naha tervist. Vimergy Micro-C on eriline segu eeltöödeldud C-vitamiinist, mida on kehal lihtsam kasutada kui teisi C-vitamiini vorme. .
 • Külmetused, viirused, stress, keskkonnasaaste ja ebasoodsad toiduvalikud – tänapäeva maailmas seisab meie keha silmitsi paljude ohtudega ning meie ülesanne on kõige selle keskel oma immuunsüsteemi toetamine. Vimergy uus ja täiustatud Micro-C, mida on turgutatud kibuvitsa ja viinamarjaseemneekstraktiga, pakub lihtsat viisi, kuidas igapäevaselt oma immuunsüsteemi toetada. Seda erilist segu rikastavad ka rutiini ja Acerola bioflavonoidid.
  Soovitame koos Micro-C-ga kasutada ka L-lüsiini. Nende kahe sünergia moodustab immuunsust toetava superduo!
 • C-vitamiin tugevdab igati maksa isiklikku immuunsüsteemi. Kiirendab valgete vererakkude taastumist viiurste ja bakteritega peetavate lahingute vahel; nõrgestab haigusetekitajaid. Maks kasutab C-vitamiini kõikide keemilistee funktsioonide täitmiseks. Vitamiin puhastab maksa, ergutab loidu elundit, eemaldab maksast rasvarakke, tugevdab neerupealisi ja aitab maksal taastuda pärast stressist tingitud ülemäärase adrenaliini ja mürkidega tegelemist. Aitab parandada armkude sügaval maksas.
 • Micro-C on oluline, kuna kõik meie ümber lõhub meie immuunsüsteemi – ohtlikud vabad radikaalid keemiapilvedest, lõhnaküünaldest, lõhnaainetest, parfüümidest, ravimijäägid.
 • Micro-C ei kõrveta su makku auku. Kõik C-vitamiini toidulisandid, mida pakutakse, on söövitavad – nagu patarei happed. Aga Micro-C on kehale õrn. Inimeste immuunsüsteemid on nii nõrka olekusse löödud, seetõttu on C-vitamiin top 4 hulgas.
 • Kasutamine: 2 kuni 4 kapslit kaks korda päevas; üks kapsel 500mg;
 • Hind – vt. Hinnakiri

B12 vitamiin

 • B-12 on oluline vitamiin, mis aitab meil süsivesikutest, rasvadest ja valkudest energiat toota. Samuti on see ülioluline närvisüsteemi tervise jaoks, seedimise funktsioonide parandamiseks ning punaliblede tootmiseks. Vimergy B-12 on kergesti imenduv segu metüül- ja adenosüülkobalamiinist.

 • On tähtis, et B-12 oleks just õiget sorti. Vimergy orgaaniline B-12 on eriline segu metüülkobalamiinist ja adenosüülkobalamiinist. See on suurepärase imendumisega, alkoholivaba, ja isegi lapsed armastavad selle maitset. B-12 on kriitilise tähtsusega toitaine, mis aitab kaitsta närvisüsteemi tervist ning toetada mitmeid teisigi kehaprotsesse. Valitseb uskumus, et ainult taimetoitlased vajavad B-12 toidulisandit, kuid tõde on selles, et B-12 on oluline kõigile.

 • B12 aitab maksarakkudel omavahel suhelda ja üksteisele kerge vaevaga infot edastada. Kaitseb maksa närvirakke. B12 toetab maksa kõiki keemilisi funktsioone, mida on üle kahe tuhande, ning aitab elundil omastada, töödelda ja jaotada kõiki vitamiine ja mineraalaineid, mida maksas talletatakse. Üks tavameditsiini olulisemaid saavutusi oli B12 avastamine. See ergutab maksa, tugevdab hepatotsüüte ja kõiki muid maksarakke ning -sagarikke. Ei lase maksaveresoontel atrofeeruda.

 •  B12 on kriitiline iga sinu keharaku töös, rakud vajavad seda funktsioneerimiseks. Inimeste maksad on laisad, stagneerunud, need ei suuda enam B12-t säilitada ja kasutuskõlblikuks ümber töödelda. Seega on vaja juurde võtta. See on ka lastele väga kasulik.

 • Kõik inimesed on neuroloogilise pinge all. Kui inimesed kannatavad fibromüalgia, kroonilise väsimuse, kehavalude, migreenide jne käes, siis nende närvisüsteem ja peaaju on tohutu pinge all. Selle jaoks on sidrunmeliss hea, aga ka B12.
 • Soovituslik päevane annus 1 ml (1 pipetitäis) 1-2 korda päevas. Hoida keele all 20 sekundit. Pudelis 30 annust.
 • Hind – vt. Hinnakiri

Tsink

 • Tsink on inimese tervise jaoks kriitiliselt oluline mineraal. Igaüks vajab seda! Tsink pakub tuge metabolismi ja immuunsüsteemi normaalseks funktsioneerimiseks ning on lisaks sellele ka võimas antioksüdant.
 • Tsink on võtmetähtsusega mineraal, et saavutada üleüldine hea tervis. Tänapäeval on väga paljud inimesed tsingipuuduses, seepärast on ülioluline tarbida kvaliteetset tsingi toidulisandit iga päev.
 • Vimergy orgaaniline tsink sisaldab ainult tsinksulfaati, orgaanilist glütseriini, puhastatud vett ja veidikene orgaanilist õunamahla maitse jaoks! Toode ei sisalda sidrunhapet, lõhna- ja maitseaineid, alkoholi, maisi ega ühtki teist kahjulikku lisaainet. Vimergy tsinksulfaadiga saad end tunda täiesti kindlalt!
 • Tsink aitab maksal täita kõiki funktsioone, sealhulgas üsas maksa ehitada ning elundit ka hiljem arendada. Maksas on suured tsingivarud, sest elund teab, et inimesi vaevab tsingivaegus, osalt kuna seda pole meie toidus piisavalt. Tsingita ei saa maks su keha kaitsta, mistõttu elund vajab varudest hoolimata pidevalt rohkem tsinki, sest seda kulub kehaliste ja vaimsete protsesside ajal palju.
 • Tsingivarud ammenduvad eriti kiiresti viiruste, bakterite muude haigusetekitajate pealetungi tõttu. Tsingivarude abil kõrvaldatakse mürgist vaske, mida on maksas alati palju ning mis võib elundit kahjustada. Kui inimesel on nii suur tsingivaegus, et isegi maksa tsingivarud on ohtlikult kahanenud, võivad välja lüüa mitmed viiruste tekitatud autoimmuunhaigused. Tsink aitab maksa immuunsüsteemil tõrjuda kõiki vaenulikke mikroorganisme, mis maksa tungivad.
 • Kui on madalaastmeline viirusinfektsioon kehas, siis see tekitabki väsimust. Immuunsüsteem on alaaktiivne. Tsink on kriitiline, et immuunsüsteemi tugevdada, et oleks võimalik viirus võita. Tsink pidurdab meis olevate viiruste ja patogeenide tegevust.
 • Tsink on oluline, kui inimestel on fibromüalgia, krooniline väsimus, Hashimoto, isegi kui nad ei tea, et neil see on.
 • Tsink aitab terveneda sümptomitest nagu pearinglus, seletamatud tasakaaluprobleemid, südamepekslemine, rahutud jalad, lõualuu, kaela ja pea valud, migreenid, tinnitus kõrvades, hõljumid silme ees ning surinatunne või tuimus jäsemetes. Need asjad on kõik tingitud sellest, et kas uitnärv, kraniaalnärvid, näonärvid või kolmiknärv on põletikus.
 • Tsink ei pane su keha ei üle- ega alareageerima.
 • Kasutamine: K2 pipetitäit 1-2 korda päevas. 2 pipetitäit = 2ml = 7,5mg tsinksulfaati
 • Vimergy 115ml – 35.00 (2 pipetitäit = 2ml = 7,5mg tsinksulfaati; pudelis ca 58 annust).
 • Hind – vt. Hinnakiri

Sidrunmelissi ekstrakt 4:1

 • See eriline ravimtaim toob lõdvestumistunnet ja stressimaandust. Tänapäeva maailm nõuab meilt alatasa rohkem, kui suudame anda: ületöötamine, perekondlikud kohustused ja lõputu tegemata töötundide nimekiri… Mitte kunagi varem pole oma tervise eest hoolitsemine olnud nii vajalik, et end elujõulisena tunda ja elust maksimumi võtta. Ajal, mil näib, et stressiallikad justkui ei lõppekski, tõttab appi sidrunmeliss.  Meie usume, et sidrunmeliss on 21. sajandil üliolulise tähtsusega tervist toetav abivahend.

 • Sidrunmeliss tapab maksa tunginud viirusi, baktereid ja muid haigusetekitajaid. Loob soolestikus soodsama keskkonna, mistõttu puhtamad toitained jõuavad edukamalt maksani. Sidrunmeliss rahustab maksanärve, leevendades seega spasme ja ärevust, ning ka sooleseintes olevaid närve, alandades niiviisi maksasisest kuumust. Samuti toetab neerupealisi ja eemaldab seega maksast toksiine.

 • Sidrunmeliss on kriitiliselt tähtis närvisüsteemi jaoks, sest rahustab põletikus närve. Need muutuvad põletikuliseks suurest adrenaliinist. Sidrunmeliss ühtlasi ka rahustab närve seedesüsteemis. See toimib nagu aspiriin/valuvaigisti.

 • Sidrunmeliss tapab soolestikus pesitsevat streptokokki
 • Kasutamine: päevane annus 1-3 pipetiäit, 1pipetitäis=175mg ekstrakti (700mg kuivatatud ürdina) – pudelis 115ml = annust)

 • Hind – vt. Hinnakiri

TOP-5.-8. VITAMIINID

Kassiküüs

 • 115mlRelvasta ennast kassiküünega – erilise ravimtaimega, mis toetab ja tugevdab immuunsüsteemi. Meie immuunsüsteemid võitlevad alalõpmata selle nimel, et lüüa eemale kahjulikud sissetungijad ning hoida meid elujõuliste ja energilistena. Ent ilma õigete abivahenditeta peavad nad seda võitlust pidama üksi, ilma relvade ja kaitsekilbita.  Vimergy orgaaniline kassiküüs on 10:1 kontsentratsioonis alkoholivaba ekstrakt.
 • Kassiküüs on bakterivastane, hea põie- ja kuseteede infektsioonide korral, SIBO (peensoole bakteriaalne ülekasv) korral ja puukborrelioosi korral.
 • Orgaanilise kassiküüne iga annus sisaldab 1000mg seda hämmastavat immuunsust toetavat ravimit ning ei sisalda alkoholi, lisaaineid, sidrunhapet ega kahjulikke lõhna- ja maitseaineid. Vimergy orgaaniline kassiküüs on vedel ekstrakt, mida võid võtta pipetiga otse pudelist või segada seda vee/mahla/smuutiga. Selle imelise taime võimsad raviomadused on sinu käeulatuses.
 • Kasutamine: päevane annus 2 pipetitäit (2ml) sisaldab: Orgaaniline Kassiküüne ekstrakt 10:1 – 100 mg (1000 mg kuivatatud ürdina);
 • pudelis 115ml = 57 annust
 • Hind – vt. Hinnakiri

L-Lüsiin

 • Tegemist on hädavajaliku, asendamatu aminohappega, mida on võimalik saada vaid toitumise ja toidulisandite kaudu, sest keha seda ise ei tooda. See imeline aminohape on midagi palju rohkemat kui lihtsalt valgu ehituskivi. L-lüsiin aitab sul hoida tugevat immuunsüsteemi ning toetab juuste, naha, luude ja kudede kasvu ja kvaliteeti. On vajalik ka karnitiini tootmiseks, mis on oluline rasvade ainevahetuseks.
 • Koos Micro-C-ga moodustavad nad immuunsüsteemi toetava superduo!
 • L-lüsiin tugevdab maksa immuunsüsteemi ja aitab elundil täita mitmeid olulisi tööülesandeid. L-Lüsiin tungib maksa ja ajab sealt välja kõik viirused, mis tekitavad maksa- ja autoimmuunhaigusi. Viirused ei salli lüsiini. See on nagu pulber, mis tuleb välja tulekustutist – patogeenide hävitaja, mis ei lase viiruseosakestel vohada.  Me kõik oleme ka lüsiini puuduses. Lüsiin takistab edukalt viiruste tööd.
 • L-lüsiin aitab viiruskoormust vähendada ning organismis möllavad viirused edukalt hävitada, sobides seetõttu kõikide krooniliste haiguste ravis, mille juurpõhjused on viiruslikud. 
 • L-lüsiin ei võitle mitte ainult herpesviirusega, vaid peatab kõik herpeetilised viirused – kaasaarvatud EBV ja vöötohatis – ning takistab nende levikut organismis. Herpese perekonda kuulub suur hulk viiruseid, millest kõigil on omakorda veel mitu avastamata tüve, kuid millest kõik kutsuvad esile erinevaid kroonilisi haigusi ja sümptomeid. L-lüsiin aga kahjustab viirusrakkude liikumis- ja paljunemisvõimet, aidates seeläbi terveneda paljudest viiruste poolt põhjustatud kroonilistest tervisemuredest.
 • L-Lysiinist on abi depressiooni, kilpnäärme alatalitluse, kilpnäärme ületalitluse, haavandite, külmavillide ja muude suu ning keele haavandite, kroonilise väsimuse, ekseemi, vähiga võitlemise, hulgiskleroosi, migreeni, koliidi, autoimmuunhaiguste, unetuse, kuumahoogude, müstiliste kehavalude, artriidi, kaaluprobleemide, pearingluse, südamepekslemise, fibromüalgia, puukborrelioosi, lihasspasmide, psoriaasi, sarkoidoosi, nägemisprobleemide, põletike ja paljude teiste sümptomite puhul.
 • L-lüsiini leidub paljudes toiduainetes. Lüsiinirikasteks toitudeks loetakse erinevad köögiviljad (kartulid, paprika ja porrulauk – aga eelkõige kartul), puuviljad (avokaado, õunad, pirnid, kiivid, kirsid ja kuivatatud aprikoosid), kaunviljad (oad ja kikerherned), pähklid ja seemned (kõrvitsaseemned, india pähklid ja makadaamia pähklid). %asub meeles hoida, et erinevate viiruslike sümptomite puhul ei pruugi pelgalt toidust alati piisada ning lisaks lüsiinirikaste toitude tarbimisele tasub sel juhul lisakaitsena tarbida L-lüsiini juurde ka kvaliteetse toidulisandina, tagamaks oma organismile täieulatuslik kaitse patogeenide

 • Naha tervis on paljudele meist oluline. Olenemata sellest, kas see on vananemisvastastel põhjustel või lihtsalt soov omada tervet nahka, on täiesti normaalne soovida endale ja oma nahale parimat. Nii paljud inimesed soovitavad tänapäeval naha tervise parandamiseks kollageeni, kuid me tahame, et meie keha toodaks vajalikku kollageeni õigete ehitusplokkidega.
  On teatud toitaineid, mis toetavad meie enda kollageeni tootmist ja üks neist on L-lüsiin! L-lüsiin on aminohape, mis on valkude ja teatud hormoonide üks olulisi ehitusplokke. Organism seda siiski ei tooda, seega tuleb seda saada dieedi või toidulisandite kaudu. See on oluline kollageeni ja elastiini tootmiseks – teise valgu, mis on oluline naha tervise jaoks. Kuna see on organismis kollageeni moodustumiseks hädavajalik, on see oluline, kui tahame oma loomulikku kollageeni tootmist nii hästi kui võimalik toetada.

 • Vimergy L-lüsiin sisaldab 500 mg kapsli kohta ning on GMO-de, gluteeni-, soja-, sidrunhappe- ja želatiinivaba ning on koššer-, vegan- ja paleosõbralik.

 • Kasutamine: kolm 500mg kapslit päevas; purgis 270 kapslit
 • Hind – vt. Hinnakiri

Kurkumiin

 • Tegu on erilise seguga, mille igast annusest leiad 1000mg kurkumiiniekstrakti koos 10mg kurkumijuurega. Kurkumi põhiline aktiivne koostisosa on kurkumiin, aga kõigest kurkumijuurt süües on raske seda piisavalt kätte saada.
 • naturaalne antiseptik, hoiab ära infektsioone, kõrvetisi ning haavandeid.
 • tuntud mikroobide, parasiitide ja seente vastase toime poolest, seega sobib igati täiendama keha puhastumisprotsesse.
 • antioksüdantsetel omadustel on kasulik vananemisvastane toime.
 • põletikuvastane – töötab sama hästi kui põletikuvastased ravimid, kuid ilma kõrvaltoimeteta ja valuvaigistav (nt reuma ja osteoartriidi puhul).
 • kurkumiini kasutatakse edukalt põletikuliste nahahaiguste, sh akne ja psoriaasi raviks. Kurkumil on haavade paranemist ja naha taastumist kiirendav toime.
 • ennetab külmetushaigusi, leevendab hingamisteede vaevusi.
 • kurkumiin alandab kahjulikku kolesteroolitaset ja pärsib veretrombide teket, kuna blokeerib põletikuliste ainete tootmist. Toetab vereringesüsteemi.
 • suureks abiks seedeprobleemide leevendamisel, alandab vererasvade taset, aitab reguleerida ainevahetust ja vähendada kehakaalu; parandab valkude seedumist ja imendumist.
 • tõestatult tõhus diabeedi riski vähendaja, reguleerib diabeetikute veresuhkrut.
 • aitab maksaprobleemide puhul, k.a rasvmaksa ja hepatiidi puhul.
 • aitab depressiooni leevendada.
 • Kurkumiini toime vähendab tõendatult aneurüsmi (veresoone seina väljasopistuse) sümptomeid, samuti hea verepuhastaja.
 • teadusuuringutes on tõestatud kurkumiini eesnäärme- ja käärsoolevähi, lapseea leukeemia, kilpnäärme vähi ja nahavähi (melanoomi) vastane toime.
 • lisaks ülalpoole toob MM välja, et kurkumiin aitab teadaolevalt pärssida suu-, söögitoru-, kopsu-, mao-, pankrease-, maksa- ja rinnavähki.
 • reguleerib menstruaaltsükleid (hea raua allikas), ennetab kognitiivseid haigusi nagu Alzhaimer.
 • vähendab oluliselt artriidi ja muude autoimmuunhaiguste, nagu luupus, ärritunud soole sündroom, fibromüalgia ja kroonilise väsimuse sündroomi põletikke.
 • Anthony William: Kurkumiin on nagu looduslik aspiriin – selline, mis ei põhjusta halbu tagajärgi. See küll ei tervenda seda, mis on põletiku põhjustaja, aga pakub suurt leevendust. Suurepärane valuvaigistaja, eriti liigesvalude puhul.
 • Kasutamine: 3 kapslit päevas koos veega. Purgis 90 kapslit = 30 annust.
 • Hind – vt. Hinnakiri

Spirulina pulber 250g

 • Spirulina – siniroheline vetikas – on vitamiinidest ja mineraalidest pungil! Tegemist on suurepärase naturaalselt toitaineterikka alternatiiviga valgupulbritele. Spirulina on lihtsasti seeditav, kuna tema rakkude ümber puudub tselluloosist sein, mis tähendab, et sealt saadavad toitained on ülikergesti biokättesaadavad. Kui sa otsid võimalust oma tervise üleüldiseks toetamiseks, siis Vimergy USA-s kasvatatud orgaaniline spirulina pulber on suurepärane lisandus menüüsse, mida saad kasutada nii smuutides, mahlades, kui ka veega segatuna või lemmikpuuviljadele peale puistatuna.
 • Spirulina sisaldab ohtralt vitamiine ja mineraalaineid, mis täiendavad maksa toitainevarusid. Maks saab nendest kerge vaevaga valmistada vajalikke aineid, mis toidavad kogu keha. Pidurdab viiruseosakeste ja bakterite kasvu maksas, ergutab elundit, kõrvaldades sadu sügavale tunginud mürkaineid, tugevdab maksa immuunsüsteemi ja aitab elundil täita enam kui kahte tuhandet tööülesannet. Aitab maksal talletada glükoosi ja muundada valke.
 • Spirulina aitab meil saada palju toitaineid, mida me hädasti vajame. Aga on vaja rohkem võtta, kui tahame paljudest toksiinidest, viirustest ja lõhnaainetest ennast puhastada;
 • Kasutamine: kaks teelusikatäit päevas või 1 teelusikatäis 1-4 korda päevas vee, mahla või smuutiga. Pakk sisaldab 83 annust;
 • Hind – vt. Hinnakiri

VEEL OLULISI TOIDULISANDEID IGAPÄEVASEKS KASUTUSEKS

D-vitamiin vegan

 • D3-vitamiin toetab immuunsüsteemi ja luude tervist. Mitte kõik D3-vitamiini tooted ei ole loodud ühel viisil. Vimergy Vegan D3 on 100% taimne ning on toodetud kolekaltsiferoolirikkast samblikuekstraktist (samas kui paljud D3-vitamiini toidulisandid on loomset päritolu). Vimergy Vegan D3-vitamiini iga annus sisaldab 1000 IU (25 mcg) D3-vitamiini ega sisalda mahuaineid, lisaaineid, alkoholi ega peidetud koostisosi.
 • Kui meie nahk puutub kokku päikesevalgusega, hakkab see tootma spetsiifilist D-vitamiini, mida kutsutakse D3-vitamiiniks. Vitamiin D3 hoiab D-vitamiini sisaldust veres paremini kui vitamiin D2. Kuid me ei saa aasta jooksul alati piisavalt päikesevalgust ja isegi kui saame, võib meil siiski kasu olla puhtast, kõrge kvaliteediga D3 toidulisandist. Inimesed, kes on eakad, ülekaalulised või peavad veetma suure osa ajast siseruumides, võivad ajapikku jääda D-vitamiini puudusesse. Neil võib olla vaja D-vitamiini toidulisandiga juurde võtta. Selleks sobib suurepäraselt Vimergy vegan D3.
 • Võid D3-vitamiini võtta otse suhu või koos vee, mahla või smuutiga; naturaalselt mahe ja meeldiv maitse.
 • Sertifitseeritud orgaaniline, alkoholivaba, gluteenivaba, GMO-vaba, maisivaba, 100% vegan- ja paleosõbralik toode; ei sisalda sidrunhapet, lisaaineid, mahuaineid, kunstlikke lõhna- ega maitseaineid, looduslikke lõhna- ega maitseaineid.
 • Päevane annus 5 tilka (25mcg = 0,156 ml = 1000IU) 1-2 korda päevas. Pudelis on 96 annust.
 • Hind – vt. Hinnakiri

Celeryforce

 • Celeryforce® pakub lihtsat võimalust saada kasulikke vitamiine, mineraale ja aminohappeid, mida paljud sinu keha erilised ja tähtsad osad vajavad, et kehal oleks võimalik korralikult funktsioneerida. Alates neurotransmitterite signaalide saatmisest kuni lihaste korraliku funktsioneerimise kuni närviimpulsside ülekanneteni kuni rakkude tervise toetamiseni ning palju muud – Celeryforce® aitab Sind selles kõiges.
 • Celeriforce’i on hea võtta, kui oled unedefitsiidis või on palju peaga tööd, on vaja keskenduda. Celeryforce annab ajule selguse, mida on võimalik tajuda juba 8-12 minutit pärast selle võtmist. Aitab uduse mõtlemise (brain fog) korral.
 • Hind – vt. Hinnakiri

  Magneesiumglütsinaat

  • Vimergy magneesiumglütsinaadi üks annus sisaldab 220mg magneesiumit ning sinna juurde kuuluvad erilised lisandid: orgaaniline ingver ja kurkum.
  • Magneesiumi toidulisand aitab toetada südame-veresoonkonna ja lihaskonna funktsioonide toimimist.
  • Magneesium on üks enimlevinud mineraale inimkehas ning mängib olulist rolli väga paljudes kriitilise tähtsusega protsessides, kaasaarvatud DNA/RNA süntees, rakkude funktsioneerimine, neuroloogilised funktsioonid ja energia tootmine. Lisaks on see oluline kofaktor rohkem kui kolmesajas keha ensüümide süsteemis.
  • Magneesium muudab maksasisesed veresooned elastsemaks, et veri saaks elundis takistamatult voolata. Magneesium uhub õrnalt mürkained elundist välja ning leevendab maksaspasme ja ärevust. See aitab täita mitmeid maksa tööülesandeid ja parandab sealhulgas elundi kohanemisvõimet. Puhastab ühtlaselt õrnalt soolestikku, et maksani jõuaks puhtam veri.
  • Soovitav päevane annus: 2 kapslit koos veega, 1-2 korda päevas. Purgis 90 annust.
  • Hind – vt. Hinnakiri

  Kanada koldjuur

  • Kanada koldjuur on hämmastav Põhja-Ameerika päritolu ravitaim. Ameerika põlisrahvad on juba ammusest ajast kasutanud seda väga laiaulatuslikult oma taimeravi praktikates. 19. sajandil ja 20. sajandi alguse Ühendkuningriikides peeti koldjuurt üheks kõige olulisemaks ravimtaimeks. See on pikalt olnud Ameerika ametlike ravimisoovituste nimekirjas.
  • Kanada koldjuur on tõeline immuunsüsteemi tervise edendaja ja seda tuntakse ka loodusliku antibiootikumina. Kanada koldjuurt tuntakse kui suurepärast kõhuhädade leevendajat, millest on abi koguni toidumürgituse ja kõhugripi korral. Lisaks on seda edukalt kasutatud erinevate nakkuste, muuhulgas siinuse-, hingamisteede-, kurgu-, põie-, pärmseene- ja kuseteedeinfektsioonide ravis.
  • Maksa tunginud Kanada koldjuur hävitab kiiresti haigusetekitajad, nii viirused kui ka bakterid. Tõrjub ka patogeene, mis tegutsevad maksa lähedal lümfisüsteemis. Kõrvaldab leebelt bakterite ja viiruste jääkaineid, närvimürke ja muud kahjulikku prügi, on hämmastava mõjuga immuunsüsteemile, hoiab seda tugevana. Viirustesse haigestumise korral on kanada koldjuur asendamatu ning seetõttu võiks ta alati kapis olemas olla. Isegi kui te seda praegu ei kasuta, hoidke see vähemalt varuks.
  • Aitab hoida immuunsüsteemi tugevana
  • Tugevatoimeline 10:1 alkoholivaba vorm;
  • Sisaldab orgaanilist glütseriini ja orgaanilist sidrunimahla
  • Võid seda pipetist otse suhu lasta või lisada seda veele, mahlale, smuutile
  • USDA orgaaniline, alkoholivaba, gluteenivaba, GMO-vaba, kosher, maisivaba, sojavaba, vegan- ja paleosõbralik
  • Ei sisalda sidrunhapet, mahuaineid, lisaaineid, kunstlikke lõhna- ega maitseaineid
  • Päevane annus: 2 pipetitäit 1x päevas; päevane annus 2 pipetitäit sisaldab:
   • Orgaaniline kanada koldjuure ekstrakt 10:1 – 200mg (2000mg kuivatatud ürdina)
  • Pudelis ca 27 päevast annust)
  • Hind – vt. Hinnakiri

   

   MSM räni ja kaltsiumiga

   • Luude tervis võib mängida suurt rolli meie elukvaliteedi kujundamises. Vimergy räni ja kaltsiumiga rikastatud MSM on unikaale retsept, mis on loodud sinu luude, juuste ja küünte tervise toetamiseks. Iga kapsel sisaldab 780mg puhast MSM-i ning 25mg räni (pärit bambusvõrse ekstraktist) ja 25mg kaltsiumit (pärit Atlandi merevetikatest).
   • GMO-vaba, gluteenivaba, kosher, sojavaba, maisivaba vegan- ja paleosõbralik.
    Ei sisalda sidrunhapet, želatiini, ränidioksiidi ega lisaaineid.
   • Soovitav päevane annus: 1 kapsel 1-2 korda päevas. Purgis 120 annust
   • Hind – vt. Hinnakiri