Vitamiinid-mineraalid

TUNNE, MILLISEID VITAMIINE JA MINERAALE SU KEHA VAJAB

Siin leheküljel hakkame andma soovitusi, mis põhinevad meie enda praktilistel äraproovitud kogemustel.

On üldteada saladus, et tänapäevane toidu- ja joogivalik kauplustes on küll äärmiselt rikkalik, kuid  ei vasta nendele soovidele, mis rahuldaks meie füüsilist keha. Tänane põllumajandus ja loomakasvatus eemaldub üha rohkem tootmisviisidest, mis oleks jätkusuutlikud ja mahedad. Toidu müümisel supermarketites on toidu säilitamine muutunud olulisemaks, kui toidu kvaliteet. Seetõttu ägab ka meie organism pideva pestitsiidide ja mürkide laviini all. Suur osa vajalikest toitainetest jääb saamata või imendumata.

Seetõttu on üha olulisem mõista oma keha füsioloogiat ja seedeprotsesse ning tunda erinevate vitamiinide-mineraalide rolli meie kehas. 

Kirde Tervisekeskus
on Elusväli OÜ (elusvali.ee) ametlik edasimüüja Ida-Virumaal.

Müüdavad Vimergy vitamiinid ja mineraalid on ühed maailma parimad ja puhtamad.


vimergy@kirdtervis.ee

või helista 5013401

 

Olulisematest vitamiinidest koostasime ülevaatliku  INFOLEHE koos hinnakirjaga, mille leiad siit kõrvalt kastist.

INFOLEHT

Müügilolevate
vitamiinide ja mineraalide
tutvustus

ja

HINNAKIRI

Kasutatud allikadmedicalmedium.com

Sellel lehel esitatud teave on ainult informatiivsetel eesmärkidel; tegemist ei ole meditsiiniliste nõuannetega, siin ei pakuta diagnoosi ega ravi. Terviseprobleemide esinemise korral tuleb pöörduda arsti või tervishoiutöötaja poole. Kui sa soovid kasutada alternatiivseid või uudseid ravivahendeid oma tervise toetamiseks, siis tutvusta seda infot oma arstile. Vii talle vastavateemaline raamat ning aruta, kas ja kuidas oleks võimalik kasutada terapeutilisi toite ja toidulisandeid oma tervenemises.

TOP-1.-4. VITAMIINID

C-vitamiin Micro-C

 • C-vitamiin on antioksüdant, mis toetab immuunsüsteemi, südame- veresoonkonna ning naha tervist. Vimergy Micro-C on eriline segu eeltöödeldud C-vitamiinist, mida on kehal lihtsam kasutada kui teisi C-vitamiini vorme. .
 • Külmetused, viirused, stress, keskkonnasaaste ja ebasoodsad toiduvalikud – tänapäeva maailmas seisab meie keha silmitsi paljude ohtudega ning meie ülesanne on kõige selle keskel oma immuunsüsteemi toetamine. Vimergy uus ja täiustatud Micro-C, mida on turgutatud kibuvitsa ja viinamarjaseemneekstraktiga, pakub lihtsat viisi, kuidas igapäevaselt oma immuunsüsteemi toetada. Seda erilist segu rikastavad ka rutiini ja Acerola bioflavonoidid.
  Soovitame koos Micro-C-ga kasutada ka L-lüsiini. Nende kahe sünergia moodustab immuunsust toetava superduo!

 • C-vitamiin tugevdab igati maksa isiklikku immuunsüsteemi. Kiirendab valgete vererakkude taastumist viiurste ja bakteritega peetavate lahingute vahel; nõrgestab haigusetekitajaid. Maks kasutab C-vitamiini kõikide keemilistee funktsioonide täitmiseks. Vitamiin puhastab maksa, ergutab loidu elundit, eemaldab maksast rasvarakke, tugevdab neerupealisi ja aitab maksal taastuda pärast stressist tingitud ülemäärase adrenaliini ja mürkidega tegelemist. Aitab parandada armkude sügaval maksas.

 • Micro-C on oluline, kuna kõik meie ümber lõhub meie immuunsüsteemi – ohtlikud vabad radikaalid keemiapilvedest, lõhnaküünaldest, lõhnaainetest, parfüümidest, ravimijäägid.

 • Micro-C ei kõrveta su makku auku. Kõik C-vitamiini toidulisandid, mida pakutakse, on söövitavad – nagu patarei happed. Aga Micro-C on kehale õrn. Inimeste immuunsüsteemid on nii nõrka olekusse löödud, seetõttu on C-vitamiin top 4 hulgas.

 • Kasutamine: 2 kuni 4 kapslit kaks korda päevas; üks kapsel 500mg;

 • Hind 52.00

B12 vitamiin

 • B-12 on oluline vitamiin, mis aitab meil süsivesikutest, rasvadest ja valkudest energiat toota. Samuti on see ülioluline närvisüsteemi tervise jaoks, seedimise funktsioonide parandamiseks ning punaliblede tootmiseks. Vimergy B-12 on kergesti imenduv segu metüül- ja adenosüülkobalamiinist.

 • On tähtis, et B-12 oleks just õiget sorti. Vimergy orgaaniline B-12 on eriline segu metüülkobalamiinist ja adenosüülkobalamiinist. See on suurepärase imendumisega, alkoholivaba, ja isegi lapsed armastavad selle maitset. B-12 on kriitilise tähtsusega toitaine, mis aitab kaitsta närvisüsteemi tervist ning toetada mitmeid teisigi kehaprotsesse. Valitseb uskumus, et ainult taimetoitlased vajavad B-12 toidulisandit, kuid tõde on selles, et B-12 on oluline kõigile.

 • B12 aitab maksarakkudel omavahel suhelda ja üksteisele kerge vaevaga infot edastada. Kaitseb maksa närvirakke. B12 toetab maksa kõiki keemilisi funktsioone, mida on üle kahe tuhande, ning aitab elundil omastada, töödelda ja jaotada kõiki vitamiine ja mineraalaineid, mida maksas talletatakse. Üks tavameditsiini olulisemaid saavutusi oli B12 avastamine. See ergutab maksa, tugevdab hepatotsüüte ja kõiki muid maksarakke ning -sagarikke. Ei lase maksaveresoontel atrofeeruda.

 •  B12 on kriitiline iga sinu keharaku töös, rakud vajavad seda funktsioneerimiseks. Inimeste maksad on laisad, stagneerunud, need ei suuda enam B12-t säilitada ja kasutuskõlblikuks ümber töödelda. Seega on vaja juurde võtta. See on ka lastele väga kasulik.

 • Kõik inimesed on neuroloogilise pinge all. Kui inimesed kannatavad fibromüalgia, kroonilise väsimuse, kehavalude, migreenide jne käes, siis nende närvisüsteem ja peaaju on tohutu pinge all. Selle jaoks on sidrunmeliss hea, aga ka B12.
 • Soovituslik päevane annus 1ml (1 pipetitäis) 1-2 korda päevas. Hoida keele all 20 sekundit.
 • Hind: 115ml (ca115 annust à2,5mg) – 90.00 / 30ml (30 annust) – 30.00

Tsink

 • Tsink on inimese tervise jaoks kriitiliselt oluline mineraal. Igaüks vajab seda! Tsink pakub tuge metabolismi ja immuunsüsteemi normaalseks funktsioneerimiseks ning on lisaks sellele ka võimas antioksüdant.
 • Tsink on võtmetähtsusega mineraal, et saavutada üleüldine hea tervis. Tänapäeval on väga paljud inimesed tsingipuuduses, seepärast on ülioluline tarbida kvaliteetset tsingi toidulisandit iga päev.
 • Vimergy orgaaniline tsink sisaldab ainult tsinksulfaati, orgaanilist glütseriini, puhastatud vett ja veidikene orgaanilist õunamahla maitse jaoks! Toode ei sisalda sidrunhapet, lõhna- ja maitseaineid, alkoholi, maisi ega ühtki teist kahjulikku lisaainet. Vimergy tsinksulfaadiga saad end tunda täiesti kindlalt!
 • Tsink aitab maksal täita kõiki funktsioone, sealhulgas üsas maksa ehitada ning elundit ka hiljem arendada. Maksas on suured tsingivarud, sest elund teab, et inimesi vaevab tsingivaegus, osalt kuna seda pole meie toidus piisavalt. Tsingita ei saa maks su keha kaitsta, mistõttu elund vajab varudest hoolimata pidevalt rohkem tsinki, sest seda kulub kehaliste ja vaimsete protsesside ajal palju.
 • Tsingivarud ammenduvad eriti kiiresti viiruste, bakterite muude haigusetekitajate pealetungi tõttu. Tsingivarude abil kõrvaldatakse mürgist vaske, mida on maksas alati palju ning mis võib elundit kahjustada. Kui inimesel on nii suur tsingivaegus, et isegi maksa tsingivarud on ohtlikult kahanenud, võivad välja lüüa mitmed viiruste tekitatud autoimmuunhaigused. Tsink aitab maksa immuunsüsteemil tõrjuda kõiki vaenulikke mikroorganisme, mis maksa tungivad.
 • Kui on madalaastmeline viirusinfektsioon kehas, siis see tekitabki väsimust. Immuunsüsteem on alaaktiivne. Tsink on kriitiline, et immuunsüsteemi tugevdada, et oleks võimalik viirus võita. Tsink pidurdab meis olevate viiruste ja patogeenide tegevust.
 • Tsink on oluline, kui inimestel on fibromüalgia, krooniline väsimus, Hashimoto, isegi kui nad ei tea, et neil see on.
 • Tsink aitab terveneda sümptomitest nagu pearinglus, seletamatud tasakaaluprobleemid, südamepekslemine, rahutud jalad, lõualuu, kaela ja pea valud, migreenid, tinnitus kõrvades, hõljumid silme ees ning surinatunne või tuimus jäsemetes. Need asjad on kõik tingitud sellest, et kas uitnärv, kraniaalnärvid, näonärvid või kolmiknärv on põletikus.
 • Tsink ei pane su keha ei üle- ega alareageerima.
 • Kasutamine: K2 pipetitäit 1-2 korda päevas. 2 pipetitäit = 2ml = 7,5mg tsinksulfaati
 • Hind: Vimergy 115ml – 35.00 (2 pipetitäit = 2ml = 7,5mg tsinksulfaati; pudelis ca 58 annust).

Sidrunmelissi ekstrakt 4:1

 • See eriline ravimtaim toob lõdvestumistunnet ja stressimaandust. Tänapäeva maailm nõuab meilt alatasa rohkem, kui suudame anda: ületöötamine, perekondlikud kohustused ja lõputu tegemata töötundide nimekiri… Mitte kunagi varem pole oma tervise eest hoolitsemine olnud nii vajalik, et end elujõulisena tunda ja elust maksimumi võtta. Ajal, mil näib, et stressiallikad justkui ei lõppekski, tõttab appi sidrunmeliss.  Meie usume, et sidrunmeliss on 21. sajandil üliolulise tähtsusega tervist toetav abivahend.

 • Sidrunmeliss tapab maksa tunginud viirusi, baktereid ja muid haigusetekitajaid. Loob soolestikus soodsama keskkonna, mistõttu puhtamad toitained jõuavad edukamalt maksani. Sidrunmeliss rahustab maksanärve, leevendades seega spasme ja ärevust, ning ka sooleseintes olevaid närve, alandades niiviisi maksasisest kuumust. Samuti toetab neerupealisi ja eemaldab seega maksast toksiine.

 • Sidrunmeliss on kriitiliselt tähtis närvisüsteemi jaoks, sest rahustab põletikus närve. Need muutuvad põletikuliseks suurest adrenaliinist. Sidrunmeliss ühtlasi ka rahustab närve seedesüsteemis. See toimib nagu aspiriin/valuvaigisti.

 • Sidrunmeliss tapab soolestikus pesitsevat streptokokki
 • Kasutamine: päevane annus 1-3 pipetiäit, 1pipetitäis=175mg ekstrakti (700mg kuivatatud ürdina) – pudelis 115 annust)

 • Hind: 33.00

TOP-5.-8. VITAMIINID

Kassiküüs

 • Relvasta ennast kassiküünega – erilise ravimtaimega, mis toetab ja tugevdab immuunsüsteemi. Meie immuunsüsteemid võitlevad alalõpmata selle nimel, et lüüa eemale kahjulikud sissetungijad ning hoida meid elujõuliste ja energilistena. Ent ilma õigete abivahenditeta peavad nad seda võitlust pidama üksi, ilma relvade ja kaitsekilbita.  Vimergy orgaaniline kassiküüs on 10:1 kontsentratsioonis alkoholivaba ekstrakt.
 • Kassiküüs on bakterivastane, hea põie- ja kuseteede infektsioonide korral, SIBO (peensoole bakteriaalne ülekasv) korral ja puukborrelioosi korral.
 • Orgaanilise kassiküüne iga annus sisaldab 1000mg seda hämmastavat immuunsust toetavat ravimit ning ei sisalda alkoholi, lisaaineid, sidrunhapet ega kahjulikke lõhna- ja maitseaineid. Vimergy orgaaniline kassiküüs on vedel ekstrakt, mida võid võtta pipetiga otse pudelist või segada seda vee/mahla/smuutiga. Selle imelise taime võimsad raviomadused on sinu käeulatuses.
 • Kasutamine: päevane annus 2 pipetitäit (2ml) sisaldab: Orgaaniline Kassiküüne ekstrakt 10:1 – 100 mg (1000 mg kuivatatud ürdina);
 • Hind 31.00 – pudelis 57 annust.

L-Lüsiin

 • Tegemist on hädavajaliku, asendamatu aminohappega, mida on võimalik saada vaid toitumise ja toidulisandite kaudu, sest keha seda ise ei tooda. See imeline aminohape on midagi palju rohkemat kui lihtsalt valgu ehituskivi. L-lüsiin aitab sul hoida tugevat immuunsüsteemi ning toetab juuste, naha ja kudede kasvu ja kvaliteeti. 
 • Koos Micro-C-ga moodustavad nad immuunsüsteemi toetava superduo!
 • L-lüsiin tugevdab maksa immuunsüsteemi ja aitab elundil täita mitmeid olulisi tööülesandeid. L-Lüsiin tungib maksa ja ajab sealt välja kõik viirused, mis tekitavad maksa- ja autoimmuunhaigusi. Viirused ei salli lüsiini. See on nagu pulber, mis tuleb välja tulekustutist – patogeenide hävitaja, mis ei lase viiruseosakestel vohada.  Me kõik oleme ka lüsiini puuduses. Lüsiin takistab edukalt viiruste tööd.
 • L-lüsiin aitab viiruskoormust vähendada ning organismis möllavad viirused edukalt hävitada, sobides seetõttu kõikide krooniliste haiguste ravis, mille juurpõhjused on viiruslikud. 
 • L-lüsiin ei võitle mitte ainult herpesviirusega, vaid peatab kõik herpeetilised viirused – kaasaarvatud EBV ja vöötohatis – ning takistab nende levikut organismis. Herpese perekonda kuulub suur hulk viiruseid, millest kõigil on omakorda veel mitu avastamata tüve, kuid millest kõik kutsuvad esile erinevaid kroonilisi haigusi ja sümptomeid. L-lüsiin aga kahjustab viirusrakkude liikumis- ja paljunemisvõimet, aidates seeläbi terveneda paljudest viiruste poolt põhjustatud kroonilistest tervisemuredest.
 • L-Lysiinist on abi depressiooni, kilpnäärme alatalitluse, kilpnäärme ületalitluse, haavandite, külmavillide ja muude suu ning keele haavandite, kroonilise väsimuse, ekseemi, vähiga võitlemise, hulgiskleroosi, migreeni, koliidi, autoimmuunhaiguste, unetuse, kuumahoogude, müstiliste kehavalude, artriidi, kaaluprobleemide, pearingluse, südamepekslemise, fibromüalgia, puukborrelioosi, lihasspasmide, psoriaasi, sarkoidoosi, nägemisprobleemide, põletike ja paljude teiste sümptomite puhul.
 • L-lüsiini leidub paljudes toiduainetes. Lüsiinirikasteks toitudeks loetakse erinevad köögiviljad (kartulid, paprika ja porrulauk – aga eelkõige kartul), puuviljad (avokaado, õunad, pirnid, kiivid, kirsid ja kuivatatud aprikoosid), kaunviljad (oad ja kikerherned), pähklid ja seemned (kõrvitsaseemned, india pähklid ja makadaamia pähklid). %asub meeles hoida, et erinevate viiruslike sümptomite puhul ei pruugi pelgalt toidust alati piisada ning lisaks lüsiinirikaste toitude tarbimisele tasub sel juhul lisakaitsena tarbida L-lüsiini juurde ka kvaliteetse toidulisandina, tagamaks oma organismile täieulatuslik kaitse patogeenide

 • Kasutamine: kolm 500mg kapslit päevas;
 • Hind 32.00
 • sarkoidoosi
  nägemisprobleemide
  põletike
  ja paljude teiste sümptomite puhul.
 • kolm 500mg kapslit päevas; Hind 32.00