Meist

KESKUSE TEGEVUSAJALUGU

Kirde tänav 1 perearstikeskus alustas tööd jaanuari 2005. Alates 2018 sai keskuse nimeks Kirde Tervisekeskus. 

MEIE PÕHIMÕTTED

Meie jaoks on oluline olla olemas oma patsientide/klientide jaoks, kui nad vajavad abi oma tervise edendamiseks. Tahame olla neile lähedal ja toeks, kui soovivad rohkem mõista haiguste algpõhjuseid ning viise, kuidas tervena elada. Oleme seisukohal, et eelkõige on oluline iga inimese enda huvi ja tahe oma tervist hoida ja parandada. Tuleb ise aktiivselt huvituda põhimõtetest ja meetoditest kuidas oma organismi tugevdada ning haigusi ennetada. Meie oskame selleks nõu anda ja suunda näidata. Tervis on iga inimese enda kätes.

MEIE MEESKOND

Piret Herzmann

Perearst

Lõpetanud Tartu Riikliku Ülikooli. Alustas tööd perearstina alates jaanuar 1998.

Minu jaoks on oluline, et inimesed ei muutuks passiivseteks patsientideks – mõistaksid enda rolli oma tervise hoidmisel ja edendamisel. Arst saab ainult kaasa aidata, suunata, kui inimene on otsustanud terveks saada või terve olla. Enamus pingutusest tuleb inimesel endal teha.

Marika Kulbre

Pereõde

Lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli.  Kirde Tervisekeskuses alates oktoober 2019.

 

Maria Bondar

Pereõde

Lõpetanud Tallinn Tervishoiu Kõrgkooli.  Kirde Tervisekeskuses alates november 2021.

 

Valdo Herzmann

Ki-Shiatsu terapeut / massöör /koolitaja

Lõpetanud Tallinna Tehnika Ülikooli. Tervishoius alates 2005. Tervishoiu erialaseid koolitusi vaata siit.

On äärmiselt oluline mõista ja toetada organismi isetervenemisvõimet. See on ravi alus. Kõik, mis selle arenemist takistab või maha surub, pole tervisele pikas perspektiivis kasulik.
Ravimiseks saab nimetada vaid protsessi, kus mõjutatakse haiguse algpõhjust, mitte sümptomit. Sadade aastate jooksul eri kultuurides arenenud rahvusmeditsiinid ja meditsiinilised süsteemid hämmastavad oma loogilisuse, tõhususega ning oskusega leida ja mõjutada haiguste põhjuseid.