Küpsistepoliitika

Veebipood www.foodbit.ee (COMSTORE GROUP OÜ) kasutab küpsiseid. Ilma veebipoe külastaja nõusolekuta salvestame ainult selliseid küpsiseid, mis on vajalikud veebilehe toimimiseks.

Küpsis (Cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastaja seadmesse (nt arvuti, mobiiltelefon, tahvelarvuti) veebilehe külastamise ajal. Küpsis aitab tuvastada veebilehe külastaja seadet, parandada veebilehe funktsionaalsust ja kasutajakogemust.

Küpsiste kasutamise eesmärk

Küpsiste eesmärk on parema kasutajakogemuse tagamine veebilehel ja nende kasutamine on tavapärane praktika. Kasutame küpsiseid selleks, et analüüsida veebilehe külastajate koguarvu, külastuse kestvust ja külastatud lehti, samuti külastaja poolt kasutatud veebilehitsejat, seadet, operatsioonisüsteemi jne. Nii saame analüüsida veebipoe külastusi ja kohandada külastajate eelistustega, samuti võimaldada turundustegevusi.

Meie kasutatavad küpsised aitavad:                      

  1. toetada veebilehe toimivust;
  2. hoida meeles kliendi sisselogimise andmed;
  3. talletada teatud ajaperioodiks registreeritud kliendi ostukorvi sisu;
  4. tagada turvalise sisselogimise ja makselahendused;
  5. mõõta veebilehe külastatavust ja toiminguid lehel;

Erinevad küpsiste liigid

Tehnilisi küpsiseid kasutame eesmärgiga tagada nõuetekohane veebilehe toimimine, nendest ei ole võimalik loobuda.

Funktsionaalseid küpsiseid kasutame veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks, nendest ei ole võimalik loobuda.

Analüütilisi küpsiseid kasutame eesmärgiga õppida anonüümselt tundma veebipoe külastajaid ja seeläbi parandada veebipoe kasutajakogemust, nendest ei ole võimalik loobuda.

Reklaamiküpsiseid kasutame turunduslikul eesmärgil, et näidata veebipoe külastaja huvide ja eelistustega kattuvat reklaami.

Kasutame kolmandate isikute küpsiseid: Google Analytics, Hotjar, Facebook.

Küpsiste haldamine

Klient võib alati oma veebilehitsejas muuta küpsiste kasutamise eelistusi ja küpsiste kasutamise nõusoleku tagasi võtta. Lehe toimimiseks vajalikest küpsistest loobuda ei saa.

Levinud veebilehitsejate küpsiste haldamine:

Võtke meiega ühendust

Kui veebilehe külastuse või küpsisepoliitikaga seoses tekkis küsimusi, võtke palun ühendust tel: +372  51979191 või e-post: info@foodbit.ee